+48 504 228 856

stowarzyszeniepp@op.pl

Przesunięcie terminu rozpoczęcia zajęć

Przesunięcie terminu rozpoczęcia zajęć

Szanowni Państwo

Planowany przez nas wstępnie na 16 października termin rozpoczęcia kursu jesiennego niestety musi być zmieniony. Prace remontowe na basenie nie zakończą się przed umownym terminem  realizacji inwestycji. Powodem są niezbędne prace dodatkowe, wcześniej nie ujęte w zakresie robót. Ten fakt spowolnił tempo prowadzonych prac i optymistyczne założenia wcześniejszego uruchomienia pływalni nie spełniły się. Na pocieszenie pozostaje informacja, że zyska na tym zaplecze sanitarne basenu.

Organizacyjnie jesteśmy gotowi do startu, miejsca w grupach są porezerwowane, część z Państwa wykupiła karnety. Oczywiście żadne wpłaty nie przepadają, wszystkie wykupione karnety będą uwzględniane w kursie zimowym (dotyczy zajęć niewykorzystanych w kursie jesiennym).

Żeby nie być gołosłownym, nie podamy teraz kolejnego terminu rozpoczęcia zajęć. W oparciu o informacje z PCS będziemy zamieszczać  na stronie aktualizacje W najgorszym przypadku basen będzie uruchomiony od 1 grudnia,  Jednak mocno liczymy na  optymistyczne informacje.

Pytania, informacje drogą mailową szkolakajtek@gmail.com