+48 504 228 856

stowarzyszeniepp@op.pl

Kursy nurkowe KDP/CMAS

Klub płetwonurków EBE Dive powstał w wyniku rozwinięcia naszej pasji, jaką jest nurkowanie. Chcemy podzielić się nią razem z innymi. Nurkujemy od ponad 15 lat. Od samego początku związani jesteśmy z federacją CMAS i jej reprezentantem w Polsce – Komisją Działalności Podwodnej PTTK.

EBE Dive KDP CMAS

 

Nasza przygoda zaczęła się od pierwszych szlifów nurkowych rozpoczętych w zaprzyjaźnionym klubie. Poprzez te wszystkie lata, nasza pasja rosła, a wraz z nią nasze umiejętności i kwalifikacje aż do osiągnięcia stopni instruktorskich.

Jako klub płetwonurków EBE Dive oferujemy:

Powyższe kursy jesteśmy w stanie zorganizować w każdej chwili. Ponadto, po szczegółowych ustaleniach, możemy zaoferować pozostałe szkolenia we współpracy z zaprzyjaźnionymi klubami i instruktorami.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową:
https://web.facebook.com/EBEdive/

Pomimo tego, że jako klub działamy od niedawna, to temat szkolenia nie jest nam obcy. Jako płetwonurkowie P3 uczestniczyliśmy wielokrotnie w zajęciach szkoleniowych pod okiem doświadczonych instruktorów. Na co dzień nasi instruktorzy również prowadzą szkolenia w podobnych dziedzinach – m.in. ratownictwie wodnym w Państwowej Straży Pożarnej.

Nasza oferta szkoleniowa będzie się cały czas powiększać w raz z rozwojem naszych instruktorów 🙂

Często jeździmy na nurkowania nad jeziora i do baz nurkowych, np. na zalane kamieniołomy, w ramach szkolenia i doskonalenia własnego warsztatu instruktorskiego. Jeżeli będziecie chcieli, zawsze znajdzie się jakieś miejsce u nas w samochodzie, lub wynajmiemy większego busa i Was zabierzemy 🙂

ZAPRASZAMY