+48 504 228 856

stowarzyszeniepp@op.pl

Lekcje pływania po przerwie

Lekcje pływania po przerwie

Szanowni Państwo

W związku z otwarciem w dniu 29.06. pływalni krytej PCS, pojawia się możliwość przeprowadzenia wakacyjnych zajęć nauki pływania, w ramach karnetów wykupionych przed wprowadzeniem stanu pandemii.

Z uwagi na panujące obostrzenia konieczne jest ograniczenie liczby osób uczestniczących w zajęciach do 20. Z tego względu konieczne są zapisy i deklaracje na poszczególne terminy zajęć.  Proponujemy kontynuację zajęć wg dotychczasowego harmonogramu – w poniedziałki, środy i piątki. Nowym, ważnym kryterium jest podział uczestników ze względu na poziom umiejętności pływackich, w poszczególnych terminach:

  1. godz. 17:15 – osoby początkujące, posiadające podstawowe umiejętności pływackie,
  2. godz. 18:00 – osoby średnio zaawansowane, potrafiące pływać trzema stylami,

Zwracamy się z prośbą o wybór dni i godzin właściwych dla swoich umiejętności i zarezerwowanie miejsca na zajęciach. Rezerwacji można dokonać wyłącznie drogą mailową na adres szkolakajtek@gmail.com,  do dnia 03.07.2020 r. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia aerobiku wodnego – poniedziałki, środy i piątki o godz. 18:45, decyduje kolejność zgłoszeń.

Pierwsze zajęcia są przewidziane na dzień 06.07.2020 r. Szkółka zastrzega sobie możliwość zmian terminów lub odwołania zajęć z uwagi na sytuację pandemiczną i względy organizacyjne.

Pytania oraz dodatkowe informacje pod nr tel. 601 801 695 .