+48 504 228 856

stowarzyszeniepp@op.pl

Święto pływackie już za 2 dni

Święto pływackie już za 2 dni

III Bełchatowskie Mistrzostwa w Pływaniu na Byle Czym to kolejna okazja do poruszenia tematu bezpieczeństwa nad wodą. Tym razem na wesoło. Nasze Stowarzyszenie przy współpracy z Akademią Pana Grześka proponuje ciekawe, atrakcyjne i oczywiście aktywne niedzielne popołudnie na terenie OSiR Wawrzkowizna.

Na niespotykaną dotąd skalę udało nam się zaangażować miłośników wodniactwa do rywalizacji w budowaniu tzw. Pływadeł. Pomysłowość, inwencja twórcza a przede wszystkim zdolność do poruszania się na wodzie będą oceniane przez zacne Jury podczas niedzielnych prezentacji na wodach Wawrzkowizny. I nie uzyskany czas będzie tu najważniejszy a dopłynięcie do celu w jednym kawałku:-).

Po prezentacjach rywalizować będą (tym razem już na czas) zawodnicy w pływaniu na materacach oraz w wyścigach na wyznaczonym torze kajakowym.  Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, natomiast publiczność może wziąć udział w konkursach z nagrodami, w których potrzebna będzie wiedza o bezpiecznym korzystaniu z kąpieli. Wszyscy otrzymają ulotki na temat bezpiecznego wypoczynku a dla najmłodszych Stowarzyszenie Akademia Pana Grześka przygotowało kolorowe niespodzianki i trampolinę URSUS.

Program imprezy „Bełchatowskie Mistrzostwa w Pływaniu na Byle Czym”
Data i miejsce: 30.07.2017 r. OSiR Wawrzkowizna – Przystań sprzętu wodnego
  1. godz. 12:00 – Otwarcie Biura zawodów – rozpoczęcie zapisów do wszystkich konkurencji
  2. godz. 15:00 – Otwarcie i rozpoczęcie Mistrzostw w Pływaniu na Byle Czym
  3. godz. 16:00 – Rozpoczęcie rywalizacji w pływaniu na materacach oraz w kajakarstwie „górskim”
  4. około godz. 17:00 oficjalne wyniki i dekoracja w „Pływaniu na Byle Czym”
  5. około godz. 18:00 wyniki i dekoracja w konkurencjach na materacach i na kajakach
w godz. 15:00 – 18:00:
  1. konkursy z nagrodami
  2. atrakcje dla dzieci
  3. prezentacja stoisk Partnerów imprezy
Przewidywane zakończenie imprezy – godz. 18:30
Ponieważ listy uczestników imprezy będą otwarte aż do rozpoczęcia konkurencji, podane godziny mogą ulec nieznacznej modyfikacji.