+48 504 228 856

stowarzyszeniepp@op.pl

„Kajtek” kończy 18 lat!

„Kajtek” kończy 18 lat!

Szkółka Pływacka „Kajtek” obchodzi właśnie „osiemnastkę”.
Warto przy tej okazji podsumować dotychczasową działalność Kajtka i zapewnić bełchatowian o tym że warto wejść do wody. Warto zmoczyć się by mieć prosty kręgosłup i zdrowe, smukłe ciało. Że warto płynąć z nami przez życie.  Uśmiech, szczęście i zadowolenie uczniów wynikające z uczestnictwa w lekcjach pływania zawsze były, są i będą priorytetem w działalności szkółki.

Kajtek promuje pływanie, uczy bezpieczeństwa w wodzie oraz zachęca do aktywnej rehabilitacji – zwłaszcza jeśli chodzi o schorzenia kręgosłupa i układu ruchu. Nasi pierwsi uczniowie są dzisiaj instruktorami pływania, ratownikami wodnymi i medycznymi. Zawsze ciepło o was myślimy choć woda czasem bywała zimna 🙂
Na przestrzeni lat nauczyliśmy pływać maluchy, rodziców i kochanych seniorów. Nasze kursy pływackie mają być przede wszystkim skuteczne. Aerobik wodny, gromadzi wszystkie pokolenia Pań, zainteresowanych wyjątkową formą ćwiczeń i niepowtarzalną atmosferą.  Chcemy, aby bełchatowianie kojarzyli Nas z rekreacją, czynnym wypoczynkiem, zabawą w wodzie, przełamywaniem barier, strachu. Czyli zdrowie i jeszcze raz zdrowie.
Na kursach prowadzonych przez Kajtka, tysiące osób odkryło niezaprzeczalne zalety pływania, a wiele z nich „utopiło” w wodzie swoje fobie i przykre doświadczenia z wodą. Wraz z Członkami Stowarzyszenia Przyjaciół Pływania stworzyliśmy Zespół wejdzdowody.pl.  Lubimy się dzielić doświadczeniem. To działa. I zawsze chcemy więcej i lepiej. Miło patrzeć jak nasi uczniowie robią postępy. Po prostu czują się jak ryba w wodzie. Patrzeć na kolejne małe wielkie – sukcesy. Brak strachu, mniej kilogramów, zdrowe ciało, zdrowe – trzeźwe podejście, endorfiny, uśmiech i chęć do dalszego pogłębiania. A im głębiej tym ciekawiej, bo przecież perły leżą na samym dnie. Ale trzeba wiedzieć  jak bezpiecznie i w jaki sposób je wyłowić. Jak czuć się jak ryba w wodzie. Pokażemy. Nauczymy. Przygotujemy. Mamy już 18 lat a dorośliśmy w wodzie. Jesteśmy doświadczeni i poważni. I taka jest ta nasza miłość do żywiołu, miłość do wody.